10 причин віддати свого сина на танці
15.10.2022
Як це бути професійним танцівником?
15.10.2022
 
 

 

Як діагностувати найстрашніше захворювання у танцівників? Важливо знати всім!

Симптоматика "Зоряної хвороби"


Ви вважаєте, що все вже вмієте і зневажливо ставитеся до колег.
Ви дуже болісно реагуєте на зауваження педагога.
Ви робите селфі в легких але глядацьких танцювальних позах (шпагати, стійки на руках, колеса і сексі попи та інший сумний шлак)
Ви штампуєте низькопробні відео і засмічуйте їм YouTube, думаючи, що глядач дурень і зламає це відстоювання.
Ви постите свої нові кеди, кепки, купальники, як на сайтах розпродажах, думаючи, що виглядаєте круто.
Ви пишіть коментарі не розбираючись у темі, але з таким тоном, ніби всі навколо вас безграмотні плебеї. Ви заздрите лайкам конкуренів. Увага!!! Ви заздрите не реальним досягненням, а лінивим тикам пальців в екран рядових користувачів.
Ви не ходите на майстер класи більше, бо вважаєте себе геніальним і так. Якщо вам просто соромно ганьбити, то це симптом не найзапущенішої стадії. Вас уникають старі друзі та знайомі. (Якщо вони звичайно не заражені)
Вам подобається мати при собі посіпак. (Зазвичай це не дуже талановитий або не дуже досвідчений танцівник). Ви постійно вважаєте, що вашої геніальності ніхто не розуміє.

 

 

Діагностика та лікування.

Вас більше в інтернеті, ніж реально в залі та на сцені. Вистачаєте за будь-яку роботу, презентуючи гівно-шоу, як шедевр.
Ви все ще у паєтках чи стразах.
Ви редагуєте свої фото танцювальні, зменшуючи обсяги та збільшуючи підйоми.
Вас гавкають в основному або заражені або посіпаки.
Ви не звертаєтеся за порадою та критикою, а шукаєте тільки похвали та захоплення.
Ті, хто не захоплюються вами, стають вашими ворогами. Якщо ви знайшли у себе від 1 до 3 симптомів-це початкова стадія. Виліковна відмовою від инета на кілька тижнів і майстер класом у хорошого викладача.
Якщо ви знайшли у себе 4-6 симптомів, то доведеться піднатужитись і відмовитися на пару місяців від селфі, поїхати позайматися у хорошу європейську школу.
Має попустити.
Якщо ви знайшли у себе всі симптоми, то тільки повний життєвий та професійний крах допоможе вам опуститися на землю, вашу Величність. Чого вам щиро та бажаємо!