VII Міжнародний конкурс балету ім. С.Лифаря
15.10.2022
10 причин віддати свого сина на танці
15.10.2022
 
 

 

Курси для танцюристів, хореографів - школа сучасної хореографії у Києві

 

 

Київ – танцювальна столиця, яка поєднує віртуозів з усієї країни.

Totem Dance Group – це школа сучасної хореографії, яка пропонує найкращі освітні програми для розвитку вашого творчого потенціалу. У наші дні сучасний танець має особливу популярність. Якщо ви відчуваєте потребу в розвитку своїх педагогічних здібностей, хочете володіти новітньою інформацією в сучасному танці, бути в курсі світових тенденцій, проводити уроки танців на якісно новому рівні, то наші курси підвищення кваліфікації допоможуть вам отримати достатній обсяг інформації для розвитку ваших креативних та педагогічних здібностей . Також ви можете пройти практику у нашій школі та отримати відповідні документи.

Курси для хореографів Creative Pro спрямовані на розвиток креативного мислення та хореографічних здібностей. Протягом двох модулів ви вивчатимете основи імпровізації та композиції, а також аналізуватимете знамениті твори майстрів та відточуватимете акторську майстерність. Після закінчення курсу вам нададуть все необхідне для підготовки дипломної роботи, відеоматеріал та сертифікат про проходження курсу.
Курси для педагогів танцю Pro teacher дозволять вам ознайомитися з принципами європейської системи освіти в галузі сучасного танцю, авторськими методиками contemporary та modern jazz. Ви навчитеся грамотно складати структуру уроку, вивчити термінологію, основи психології та педагогіки в різних вікових групах. Отримайте знання в галузі пластичної анатомії та біомеханіки. Наприкінці курсу на вас чекає практика в Totem Dance School.

Крси для танцівників Totem Dance PRO стануть поштовхом у нове життя, наповнене творчістю та новими цікавими знайомствами. Це ваш шанс стати професійним танцівником, отримати роботу в одній із танцювальних компаній України чи Європи. Програма курсу максимально заповнена інтенсивними заняттями в різних танцювальних напрямках (від класичного танцю до contemporary та йоги), що дозволить вам зрозуміти безмежність власних можливостей.

Тільки від вас залежить ваше бажання розвиватися і будувати своє життя на міцному фундаменті знань або продовжувати мріяти і чекати на неіснуючі подарунки долі. Бажаєте перекласти на новий етап своє танцювальне життя? Ми допоможемо!