Курси для танцюристів, хореографів – школа сучасної хореографії у Києві
15.10.2022
Діагностуємо найстрашніше захворювання танцюристів
15.10.2022
 
 

 

10 причин віддати свого сина на танці

1. Його завжди буде оточувати безліч красивих, струнких та цікавих дівчат. Співвідношення дівчат та хлопців у танцювальному Світі дуже не рівне в кращому разі один до чотирьох. А в українській реальності один до десятої. Тож жіночою увагою хлопець-танцівник ніколи не буде обділений.

2. У нього буде прекрасна постава та постать. Тіло танцівника гармонійно тренується навантаженнями та роботою із власною вагою. Так що він не перетвориться на перекачаний шматок плоті і точно не буде товстим.

3. Всі його рухи і в житті будуть граціозними, а ставлення до дівчат трепетне. У класі з дитинства прищеплюється поважне ставлення до партнерки, відповідальність за дівчину та уважне ставлення до неї. Чи не чоловік, а мрія! Робота з тілесністю та усвідомлення свого тіла глибоко входить у повсякденне життя танцівника і навіть у побуті вони спритніші та лаконічніші.

4. Він точно не буде лінивим. Щоденна праця та самодисципліна проектується на все, що людина робить поза танцювальним залом. Хороший танцівник часто й у житті все любить доводити до кінця. 5. Ви завжди відчуватимете незабутню радість і гордість, бачачи його успіхи та любов публіки до нього. А ще йому даруватимуть квіти набагато частіше, ніж на "день захисника Вітчизни".

6. У нього не буде проблем із роботою та заробітком. Справа все в тій же конкуренції, у дівчаток вона набагато вища. Хлопець завжди знайде собі роботу у танцювальному середовищі. 7. Він рано піде на пенсію. Пенсійний вік танцівника 39-40 років. Чоловік у світанку сил, ще пів життя попереду. Можеш подорожувати, можеш викладати, можеш бізнес створити, можеш дітей заводити. Вообщем краса))))

8. Танцівники старіють набагато пізніше. Це якесь диво, але не дивлячись на важкі навантаження, танець начебто консервує танцівників. Може тому, що більше часу вони дуже люблять, те, що роблять. 9. Він багато подорожуватиме. Гастролі, відрядження, контракти. Є всі шанси об'їздити весь світ та ще й отримувати за це гроші.

10. Він буде щасливим. Якщо він стане справжнім танцівником, то щоранку він йтиме на роботу із задоволенням і повертатиметься додому з такою самою радістю. Втомлений, але повний щастя.