5 міфів про танцівників.

1. Більше половини танцівників чоловіків геї. Абсолютна та мерзенна брехня. Геїв серед танцівників не більше і не менше ніж у вашому офісі. Просто танцювальна спільнота більш толерантна і не має сенсу це приховувати. Танцівники дуже привабливі і сексуальні і не всім доступні, частіше одружуються теж з танцівницями, ось від заздрощів і говорять всяке.

2. Більшість танцівників мають страшні травми. Теж не правда. Все дуже індивідуально, але з огляду на те, що вони мають справу з підвищеними навантаженнями, таке трапляється. Але гриж у них не більше, ніж у вантажників, Геморой не частіше, ніж у водіїв. Натомість серцево-судинними захворюваннями страждають менше. І до речі, після травм танцівники відновлюються вдвічі швидше за пересічного громадянина. Вся справа в силі волі і бажанні швидше стати в дію, а не розкладатися на лікарняному, що оплачується.

3. Багато танцівників-алкоголіків. Нормальний танцівник просто не дозволить бухати собі як худобу. Він зберігає свій організм. Але не без загулів, звісно. Ранковий тренаж за перші півгодини приводить тіло до адекватного стану.

4. У танцівниць проблеми з дітонародженням. Брехня. Просто дуже часто дівчата, що танцюють, не хочуть мати більше одного двох дітей. З огляду на короткочасність професії та не бажання втратити час. А не хотіти і не могти - це різні речі! Безплідних у нас не більше і не менше, ніж і всіх інших.

5. Танцівники мало їдять. А ха ха ха! Ні, мої друзі. Їдять вони нормально, а іноді й більше, ніж нормально. Просто пельмені перед сном не закидають і працюють фізично багато, от сало і не відкладається.

А ще дуже часто людям, які танцюють, абсолютно все одно, що ви про них думаєте. Тому що гидоти вигадують нещасні люди, а танець робить людей щасливими.
Автор статті К.Шишкарьова