Освітні послуги

Totem Dance Group позиціонує себе як танцювальна творча майстерня широкого профілю та пропонує вам ознайомитися з переліком послуг, які ми надаємо.

Майстер класи

Інтенсивні танцювальні програми
За наперед складеним розкладом педагоги нашої школи виїжджають до вашого міста від 3 до 6 днів і проводять там серію послідовних і насичених інформацією танцювальних інтенсивів.

Contemporary dance (release technique, flying low, Forsythe improvisation technique, танцювальна імпровізація, партнерінг)
Jazz dance (modern jazz, broadway jazz, african jazz, popular jazz)
Modern dance (Graham technique, Cunningham technique, Lester Horton Technique, Limon technique)

Рівень:
  • базовий (level 1, level 2)
  • середній (level 3, level 4)
  • просунутий (level 5, level 6)

Рівень відповідає навантаженню за встановленою програмою в залежності від року навчання.
Тривалість одного класу 1.5-3 години
Досвід: організація більше 10 сезонних шкіл, понад тисячу майстер класів, проведення більш двох тисяч майстер класів в Україні, Росії та Білорусі. Організація програми "Totem dance PRO" для професійних танцівників, хореографів і викладачів. Функціональний розвиток однієї з кращих шкіл сучасного танцю України "Totem Dance School".

Індивідуальні фізіотерапевтичні танцювальні програми

Розробляються спільними зусиллями фахівців (дієтолог, фізіотерапевт, психолог, хореограф-педагог)
Рекомендовано при вагітності, післяпологової депресії, фізичних і псіхолгіческіх затисках, спортивних травмах, відновленні фізичної форми після тривалої перерви)

Індивідуальні заняття:

З будь-яким викладачем TDG Тривалість 1-2 години

"DancEnglish"

Авторська методика роботи з дітьми
Навчання хореографії англійською мовою, в процесі якого дитина легко вчиться розмовляти і застосовувати відносного власного тіла англійську мову. Теоретичні лекції з сучасного мистецтва і хореографії (історія і розвиток, методики викладання, композиція сучасного танцю, течії сучасного мистецтва, перформатівнсть і ін.)

Сезонна школа TDG у вас в місті.

Наші фахівці складуть оригінальну освітню програму на 5-7 днів і за попередньою домовленістю проведуть серію професійних майстер-класів в вашому місті. Всіма організаційними питаннями займається приймаюча сторона.