13 змін, коли ти довго займаєшся contemporary dance
15.10.2022
10 універсальних порад початківцю хореографу
16.10.2022
 
 

 

10 корисних порад для танцівника

Декілька правил, дотримання яких дозволить вам бути здоровим і фізично активним танцівником.

 

 

1. Завжди добре розігрівайтеся! Підберіть собі індивідуальне розігрів, враховуючи особливості свого тіла. 2. Правильно харчуйтесь!
Ваш раціон повинен містити належну кількість усіх вітамінів та мікроелементів. Виключіть борошняне, цукор, копчене, жирне, мінімум солі, зі спиртного тільки біле або червоне сухе вино не більше 150 мл на день, шоколад краще чорний.

4. Спіть не менше 7 годин на добу.
Найкраще починати свій день не пізніше 8-9 ранку і лягати спати не пізніше 24:00. 5. Один вихідний на тиждень як правило. Цього дня ви маєте виключити фізичне навантаження (можете поплавати).

6. Пийте хондропротектори. 2 рази на рік курсом пропивайте хондроїтинові препарати – це дозволить вам уберегти хрящову тканину суглобів від зношування. 7. Повністю одужуйте.
Не займайтеся діагностикою самі, звертайтесь до фахівців. Не доліковані травми, запалення та застуди призводять до серйозних ускладнень навіть якщо симптоми вже зникли.

8. Не куріть. Без коментарів.

9. Думайте позитивно.
Ставтеся до будь-якої негативної ситуації як до хорошого досвіду.

10. Знай "правило трьох". Лінь, фанатизм і дурість - те, що не дасть вам гратися в хорошого танцівника і погробить ваше тіло дуже швидко. Лінь: недорозігрів, робота в підлогу ноги, пропуски тренувань і т.д. Фанатизм: робота без вихідних та відпустки, добивання травми навантаженням, хитання преса під час менструації, урок з температурою.
Дурність: необдумане виконання нових елементів, безконтрольні стрибки, включає також лінь і фанатизм.

Любіть своє тіло в танці і воно вам буде вдячно прекрасним самопочуттям та радістю свободи руху!