Курс Універсального Актора 14.10.14
14.10.2014
Танцевальный проект «Не о Любви» (12.01.15)
12.01.2015

 

 

Анастасія Любченко. Physical theatre workshops.

среда, октября 29, 2014 - 10:44

Майстер класи з сучасного фізичного театру від викладача з європейською освітою Анастасії Любченко. Хто може прийняти участь? Всі, хто цікавиться сучасним європейським фізичним театром. Унікальна можливість отримати цікаві знання та досвід від Анастасії Любченко.
Та можливість в наступному році брати участь в виставі Анастасії, що буде показана в Києві та Амстердамі. В 2010 Анастасія створила Mime Wave Ukraine, проект співробітництва між Україною та Нідерландами через культурну діяльність.
Останні чотири роки Анастасія навчалась в унікальній Театральній Школі в Амстердамі, де отримала можливість стажування в провідних театрів Нідерландів. Театральна система в Нідерландах набагато відрізняється від української.
Анастасія з власного досвіду буде проводити майстер клас з метою ознайомити танцівників, акторів, перформерів, хореографів з підходом перформативного європейського театру. Розповість які саме властивості актора чи танцюриста важливі для роботи закордоном. Організація власного проекту, з чого почати та як планувати час, як взяти ініціативу в свої руки, митець в процесі створення та всі нюанси що потрібно пам’ятати.


 

Резюме

Любченко Анастасія E-mail: [email protected]
Website: www.liubchenko.com


Освіта:
В 2014 році закінчила Амстердамську Театральну Школу (Amsterdamse Hogeschool voor de kunsten, de Theaterschool) відділення – міме, де навчалася чотири роки. До того жила та навчалась у Київі в Університеті Театру , Кіно та Телебачення ім. Карпенко-Карого на відділенні – режисура анімаційного кіно (2007-2011). Закінчила Київський Естрадно-Цирковий коледж, відділення пантоміми (2003-2007).
Отримала диплом Майстра Пересувної Академії сценічних мистецтв MAPA ( Moving Academy for Performing Arts , Netherlands ) в рамках міжнародного проекту «Процесія образів», з українського боку ініційований Центром ім. Леся Курбаса. В рамках проекту відвідувала майстер-класи на території України, Сербії та Нідерландів (2007-2010). Mime Wave Ukraine
З 2010 року створила проект Mime Wave Ukraine, що спрямованій на співробітництво України та Нідерландів через культурну діяльність. Здійснені кроки: 2011 - показ вистави “Please, don’t get too close to me!”, дует з Marieke Dermul (BE) - в Києві 28-29 грудня 2011 в Центрі ім. Леся Курбаса. Проведення майстеркласу. 2012 - тижнева театральна лабороторія, результатом якої була вистава на тему тендітність, пристрасть і свободи. Показ відбувся 27-28 жовтня в Центрі ім.Леся Курбаса 2013 - була проведена 2-тижнева міжнародна театральна лабороторія за участі українських та голландських молодих перформерів, результатом якої було створення вистави “Багряне Весілля”. Показ відбувся на фестивалі Stadsfestival м.Зволе в Нідерландах та в Київі в Центрі ім.Леся Курбаса.
2014 – створення вистави “ Influence- Вплив”, в жовтні планується показ цієї вистави в Амстердамі та Києві, а також проведення майстреркласів.
Вистави та участь у фестивалях:
2014 вистава “A little explanation of my paintings”, festival Obnazeni, Чехія (режисер, актриса)
2013/2014 вистава “ Alleen op de wereld” MAAS режисер Monik Merx (танцюристка)
2013 вистава “ОООООООО”, з італійским хореографом Giulio D'Anna (перформер)
2013 дует-вистава “Everything we ever wated“ з Rosa van Leeuwen / ITSFestival, Amserdam
2012 вистава “ Circus Kerstspecial” NNT режисер Ria Marks (актриса, акробат)
2012 вистава “Promised Land”, театральна компанія Нідерландів
“Orkater” - фестиваль «Over het Ij Festival» , Amsterdam (актриса)
2011 вистава “Fauna”, режисер Sanne van Rijn в театрі Frascaty WG, Amsterdam (актриса)
2011 дует – вистава “Please, don’t get too close to me!” створена разом з Marieke Dermul -
Театральні Фестивалі в Бельгії : 'Nagt' - м.Гент , “BoomTown” - м.Кноке (актриса, режисер)
2011 вистава “Rampentraining voor stewardessen”, театральна компанія Нідерландів
“Golden Palace” , Фестиваль «Over het Ij Festival» , Amsterdam (актриса)
2009 власний проект “Загогуліни” створений разом з Ліною Романухою, спеціально для Міжнародного Фестивалю “Art pole” в Україні ( організатор, перформер)
2009 участь в перфоменсі – відкриття «GogolFEST» разом з театральною компанією «АХЕ» , Київ (актриса)
2005 вистава “When we were Gods” Едінбурзький театральний фестиваль “Fringe Festival”, Edinburgh, Англія (актриса)